Zaprojektowaliśmy i produkujemy Kamizelki Ogrzewane dla Nurków. Kamizelka Grzewcza Nurkowa jest wykonana od zewnątrz z miłej w dotyku i wytrzymałej tkaniny technicznej a od wewnątrz posiada podwójną podszewkę z ocieplaczem, całość wyposażona jest w regulacje dopasowania z gumy i rzepów – rozmiary S-M-L-XL-2XL-3XL-4XL . Kamizelka posiada dwie kieszenie o wymiarach 9x16cm do umieszczenia wewnętrznego akumulatora do zasilania kamizelki, rękawic etc. Do zasilania stosujemy złącza T-Dean lub Santi.

Kamizelka może być zasilana napięciem w zakresie 11-12V, posiada cztery elastyczne panele grzewcze z włókien przewodzących prąd, dwa z przodu i dwa z tyłu. Panele grzewcze są umieszczone w specjalnych kieszeniach wewnątrz kamizelki. Kamizelka jest energooszczędna, przy 12V pobiera prąd 3,5A – moc kamizelki wynosi 42W. Temperatura wewnątrz kamizelki wynosi 45 stopni Celsiusa.

Kamizelkę możemy dostosować do napięcia 14,4V – dostępne jako opcja na zamówienie

Kamizelkę możemy podłączyć do akumulatora zewnętrznego przez odpowiedni adapter lub możemy wykorzystać wewnętrzny akumulator Smart-Tex 6,8Ah. Czas grzania na wewnętrznym akumulatorze Smart-Tex 6,8Ah wynosi 2 godziny.

Do zasilania kamizelki możemy zakupić akumulator nurkowy wewnętrzny 6,8Ah