Kurtka Podgrzewana Motocyklowa profilowana – Rękaw Podgrzewany Odpinany – z tyłu dłuższa, z przodu krótsza dla lepszego dopasowania podczas jazdy motocyklem /gdzie sylwetka jest pochylona, nogi podkurczone/. Zasilana kablem spiralnym z gniazda zapalniczki motocykla / quada / napięciem 12-13,8V . Regulacja temperatury odbywa się za pomocą sterownika temperatury. Kolor czarny, podpinka pod kurtkę lub na wierzch – rozmiary S-4XL – 2W1 dwa w jednym
Kurtka – posiada 8 paneli ogrzewania z włókien przewodzących prąd: dwa na klatce piersiowej, dwa na plecach /lędźwie i bark/ oraz po dwa na każdy rękaw. Idealna dla osób narażonych na zimno i potrzebujących dodatkowego źródła ciepła np. motocykliści, myśliwi, wędkarze, osoby prowadzące prace na zewnątrz.
Kurtka może służyć jako podpinka pod kombinezon motocyklowy, po odpięciu rękawów otrzymujemy Kamizelkę Podgrzewaną. Kurtka posiada ściągacze w mankietach rękawów regulowane rzepami, zamek błyskawiczny /ekspres/ dwustronny

Panele grzewcze są umieszczone w specjalnych kieszeniach wewnątrz kurtki i rękawów, można je wyjąć na czas prania. Przy zasilaniu z akumulatora pojazdu, temperatura jaką uzyskujemy jest regulowana w granicach 30-45 stopni Celsiusza. Temperaturę regulujemy przy pomocy inteligentnego wyłącznika z termostatem, regulacja odbywa się w trzech poziomach mocy. Panele są bardzo wydajne i energooszczędne posiadają zabezpieczenie prądowe, max moc pobierana tylko 50W.

W komplecie podstawowym jest:

  • kurtka podgrzewana, rękawy odpinane ze sterownikiem temperatury,
  • kabel zasilający z wtyczką zapalniczki,

Opcjonalnie za dopłatą 300 zł można nabyć:

  • akumulator litowo-jonowy 11,1V – 6,8Ah, który mieści się w kieszeni, waga akumulatorka 288g,
  • ładowarka sieciowa dedykowana do akumulatora.

Przy zastosowaniu opcjonalnego akumulatora 11,1V/6800mAh kurtka jest podgrzewana bez pośrednictwa pojazdu, czas pracy akumulatora do 6 godzin – w zależności od ustawionej temperatury /30-40stopni/. Akumulator umieszczamy w specjalnej kieszonce w prawej dolnej części kurtki od wewnątrz.